Offices

Ostrava, 2015

Celkový koncept

Prvotní inspirace barevného řešení interiéru vychází z původního dřevěného obložení mohutných sloupů. Obložení sloupů obnovujeme ve světlém dřevo a stejné dřevo je použito také u některého dalšího nábytku.

Kanceláře

Jsou barevně laděny  do firemních barev: oranžová, bílá, černá. Vestavěné skříně jsou doplněny oranžovými policemi. Vertikální žaluzie a rozdělení stolů je rovněž oranžové. Jinak řešení prostoru zůstává stejné. Stěny doplňují oranžové obrazy.

Zasedačky

Dvě vychází větší, jedna menší. Jsou řešeny obdobně. Rozdíl je v barvě židlí. Oranžová, bílá a černá. Barvu židlí rovněž předznamenává barevná malba niky před dveřmi na chodbě, takže lze zasedačky od sebe rychle odlišit.

Možnost různého uspořádání stolů. Stoly ve stejném dřevě jako sloupy. Pro konečnou zeď je použit nátěr „Chytrá zeď“, na který lze libovolně psát.

Zasedačky lze propojit. Pruhy na koberci a prosklené boční mobilní stěny toto propojení napovídají, i když je prostor oddělen. Rozmístění světel je voleno tak, aby vypadalo dobře v oddělených prostorách i v propojených.

Kancelář vedení

Stoly jsou řešeny odděleně. Textura dřeva koresponduje se sloupy.Navazuje na ně odkládací police na okně. Do oranžové niky vestavěné skříně lze umístit televizi nebo jiné výstavní předměty, může být i nadělena poličkami a použita pro knížky. Černé křesílka se stolkem nabízí možnost pro diskutování a odpočinek.

Co-authors: Interior design, 2015 With: Technoprojekt Location: Ostrava [CZ]